Inwestujemy w farmy fotowoltaiczne

Czytaj Więcej

O nas

Projektujemy,
budujemy
i zarządzamy
inwestycjami w farmy
fotowoltaiczne
w Polsce

Misją Holding EPV jest łączenie wspierania ochrony środowiska naturalnego i klimatu przy jednoczesnej możliwości stworzenia dochodowego biznesu.

Holding EPV zarządza inwestycjami oraz buduje portfel inwestycji, który zapewni długoterminową rentowność oraz bezpieczeństwo realizowanych projektów. Przygotowujemy pełną infrastrukturę inwestycyjną, co stanowi fundament każdej inwestycji.

W naszym portfolio posiadamy projekty własne oraz zrealizowane z inwestorami, które przekraczają już 250 MW. Aktualnym celem Holding EPV jest wybudowanie elektrowni fotowoltaicznych, o łącznej mocy min. 500 MW, w okresie najbliższych 5 lat.

Rozwiązania Inwestycyjne

Dostarczamy
projekty
fotowoltaiczne
najwyższej jakości

Nasze działania zaczynamy od wyboru lokalizacji pod inwestycję lub na późniejszym etapie projektu. Zapewniamy kompleksowe działania, prowadzące do uzyskania niezbędnych pozwoleń kończąc na dostarczeniu, gotowej elektrowni „pod klucz”.

Realizujemy różne modele współpracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Projekty na zamówienie

Gotowe projekty

Inwestycje kapitału

Współpraca biznesowa

Nasze Kompetencje

Kompetencje na każdym etapie współpracy

1.

Pozyskiwanie

Oprócz realizacji nowych projektów od podstaw, koncentrujemy się na pozyskiwaniu projektów na późnym etapie rozwoju oraz projektów gotowych do budowy.

2.

Projektowanie

Monitorujemy i nadzorujemy całą inwestycję poprzez przygotowanie dokumentacji projektowej do ready-to-build

3.

Finansowanie

Strukturyzujemy i organizujemy finansowanie projektów oraz finansowanie zgodnie z wymaganiami naszych inwestorów.

4.

Budowa

Zapewnienie zarządzania EPC w ramach uznanych na całym świecie wykonawców, w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów i usług.

Nasz Zespół

Zdeterminowani
Ukierunkowani
Doświadczeni

Holding EPV to partnerzy, eksperci od inwestycji i doświadczeni analitycy, działający w różnych obszarach biznesu. Nasz zespół tworzą osoby, które na wszystkich płaszczyznach działalności dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Inspirują, motywują i łączą swoje doświadczenie, dbając o najlepszą jakość naszych usług.

Ich pasja i zaangażowanie, pozwoliła na zbudowanie od 2020 r. portfela inwestycji o mocy 250 MW.

Martin Urban

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca i założyciel Holding EPV. Odpowiada za kompleksowy rozwój linii biznesowej farm fotowoltaicznych oraz za relacje inwestorskie, a także nadzór nad jakością portfela projektów fotowoltaicznych, prowadzonych przez spółki grupy. Budując swoje firmy rozwinął silną perspektywę analityczną i strategiczną. W biznesie stawia na zaufaną kadrę managerską, pozwalając na nieszablonowe zarządzanie. Mocno wierzy w sukces marki Holding EPV na rynku polskim oraz europejskim, realizując misję wspierania ochrony środowiska naturalnego i klimatu, przy jednoczesnej możliwości stworzenia dochodowego biznesu.

Sławomir Węglarz

Manager Finansowy

Od 2014 roku bierze czynny udział w projektach związanych z OZE w tym m.in. w obszarze finansowania elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych a także w obszarze wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych do projektów OZE. Tworzy i weryfikuje modele finansowe projektów podmiotów starających się o dotacje ze środków unijnych oraz firm na wczesnym etapie rozwoju. Wcześniej Menedżer przez 12 lat związany z bankowością. Kierując zespołem odpowiedzialnym za utrzymywanie relacji klientami strategicznymi prowadził prezentacje i szkolenia z nowatorskich rozwiązań finansowych dla dużych firm i korporacji. W  Holding EPV kontroluje i zapewnia prawidłową działalność operacyjną inwestycji.

Arkadiusz Frukacz

Dyrektor Operacyjny

Dyrektor operacyjny w grupie 4Max. Od 2013 roku działa w branży energetycznej, wcześniej przez blisko 15 lat w bankowości i finansach. Zarządza ogólnopolskimi oraz zagranicznymi projektami w sektorach odnawialnych źródeł energii, doradztwa finansowego oraz farmacji. Brał udział w zaprojektowaniu i budowie jednej z pierwszych w Polsce elektrowni fotowoltaicznych o mocy 1 MW. Zarządzał ogólnopolską techniczno-handlową strukturą sprzedaży w ramach realizacji projektu prosumenckiego, równolegle pełniąc funkcję projekt managera dla inwestorów. Odpowiada za zagadnienia techniczno-operacyjne związane z projektowaniem i budową elektrowni fotowoltaicznych.

Współpraca

Strategiczne partnerstwo

EPV Holding zawiązał konsorcjum z jednym z najbardziej ambitnych i doświadczonych deweloperów wielkoskalowych parków fotowoltaicznych w Polsce.

Naszą siłą są profesjonalni i kompetentni ludzie, słuchający potrzeb swoich klientów. Dlatego od początku działalności współpracujemy z najlepszymi.

4 MAX Consulting & Development to stabilny partner i jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce. Współpracuje z międzynarodowymi partnerami i klientami z sektora przemysłowego i prywatnego. Podstawą naszego partnerstwa jest obustronna współpraca, oparta na wspólnych korzyściach ugruntowanych wspólnym celem, czyli budową portfela inwestycji.

Współpraca daje siłę, a wspólne działanie większe i lepsze efekty oraz kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Inwestujemy w
Czyste źródła energii

Przejdź dalej