Inwestujemy w farmy fotowoltaiczne

Czytaj Więcej

O nas

Projektujemy,
budujemy
i zarządzamy
inwestycjami w farmy
fotowoltaiczne
w Polsce

Misją Holding EPV jest łączenie wspierania ochrony środowiska naturalnego i klimatu przy jednoczesnej możliwości stworzenia dochodowego biznesu.

Holding EPV zarządza inwestycjami oraz buduje portfel inwestycji, który zapewni długoterminową rentowność oraz bezpieczeństwo realizowanych projektów. Przygotowujemy pełną infrastrukturę inwestycyjną, co stanowi fundament każdej inwestycji.

W naszym portfolio posiadamy projekty własne oraz zrealizowane z inwestorami, które przekraczają już 250 MW. Aktualnym celem Holding EPV jest wybudowanie elektrowni fotowoltaicznych, o łącznej mocy min. 500 MW, w okresie najbliższych 5 lat.

Rozwiązania Inwestycyjne

Dostarczamy
projekty
fotowoltaiczne
najwyższej jakości

Nasze działania zaczynamy od wyboru lokalizacji pod inwestycję lub na późniejszym etapie projektu. Zapewniamy kompleksowe działania, prowadzące do uzyskania niezbędnych pozwoleń kończąc na dostarczeniu, gotowej elektrowni „pod klucz”.

Realizujemy różne modele współpracy, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Projekty na zamówienie

Gotowe projekty

Inwestycje kapitału

Współpraca biznesowa

Nasze Kompetencje

Kompetencje na każdym etapie współpracy

1.

Pozyskiwanie

Oprócz realizacji nowych projektów od podstaw, koncentrujemy się na pozyskiwaniu projektów na późnym etapie rozwoju oraz projektów gotowych do budowy.

2.

Projektowanie

Monitorujemy i nadzorujemy całą inwestycję poprzez przygotowanie dokumentacji projektowej do ready-to-build

3.

Finansowanie

Strukturyzujemy i organizujemy finansowanie projektów oraz finansowanie zgodnie z wymaganiami naszych inwestorów.

4.

Budowa

Zapewnienie zarządzania EPC w ramach uznanych na całym świecie wykonawców, w celu dostarczenia najwyższej jakości produktów i usług.

Nasz Zespół

Zdeterminowani
Ukierunkowani
Doświadczeni

Holding EPV to partnerzy, eksperci od inwestycji i doświadczeni analitycy, działający w różnych obszarach biznesu. Nasz zespół tworzą osoby, które na wszystkich płaszczyznach działalności dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Inspirują, motywują i łączą swoje doświadczenie, dbając o najlepszą jakość naszych usług.

Ich pasja i zaangażowanie, pozwoliła na zbudowanie od 2020 r. portfela inwestycji o mocy 250 MW.

Inwestujemy w
Czyste źródła energii

Przejdź dalej