ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

Ponad

70 MW

o łącznej mocy

Wypełnij formularz kontaktowy
i uzyskaj więcej informacji

WIĘCEJ INFORMACJI PONIŻEJ

Inwestycje

w Farmy
Fotowoltaiczne

OPIS INWESTYCJI

Inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne zmniejszają negatywne oddziaływanie gospodarki na środowisko naturalne i klimat. Dzięki energii słonecznej mamy dostęp do stabilnego surowca, który może pokrywać rosnące zapotrzebowanie na energię, kiedy tradycyjne zasoby takie jak węgiel maleją.

Główne założenia inwestycji:

Planowana liczba wybudowanych MW (w 4 Lata)

70 MW

Horyzont inwestycji

Minimalna kwota inwestycji

Podmiot realizujący przedsięwzięcie

49 M-CY

5 MLN PLN

SPÓŁKA INWESTYCYJNA

Stopa zwrotu / ROI projektu - 4 lata:

~133 %

~33 %

Stopa zwrotu / ROI - w skali roku

KONTAKT

Inwestycja w farmy fotowoltaiczne to inwestycja przyszłości. To również sposób na dochód który nie jest uzależniony od niepewnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej. Odnawialne źródła energii to również inwestycja, która z roku na rok może notować coraz wyższe stopy zwrotu.


Misją EPV HOLDING jest łączenie wspierania ochrony środowiska naturalnego i klimatu przy jednoczesnej możliwości stworzenia dochodowego biznesu. Przedmiotem działań EPV HOLDING jest zarządzanie inwestycjami dotyczącymi budowy farm fotowoltaicznych oraz budowa portfela inwestycji, który zapewni długoterminową rentowność oraz bezpieczeństwo. Wysoka jakość usług, współpraca z najlepszymi na rynku oraz doświadczenie pozwala nam na realizację projektów od 1 do 50 MW. W naszym portfolio posiadamy projekty własne oraz te zrealizowane z inwestorami, które przekraczają już 150 MW.


Celem EPV HOLDING dla planowanego przedsięwzięcia jest realizacja inwestycji, polegająca na wybudowaniu elektrowni fotowoltaicznych, o łącznej mocy min. 70 MW, w okresie 4 lat. W celu realizacji przedsięwzięcia powstanie Spółka Inwestycyjna, której udziałowcami będą EPV HOLDING oraz podmiot inwestujący kapitał [dalej: INWESTOR].

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja w farmy fotowoltaiczne
to inwestycja przyszłości. To również sposób na dochód który nie jest uzależniony od niepewnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej. Odnawialne źródła energii to również inwestycja, która z roku na rok może notować coraz wyższe stopy zwrotu.


Misją EPV HOLDING
jest łączenie wspierania ochrony środowiska naturalnego i klimatu przy jednoczesnej możliwości stworzenia dochodowego biznesu. Przedmiotem działań EPV HOLDING jest zarządzanie inwestycjami dotyczącymi budowy farm fotowoltaicznych oraz budowa portfela inwestycji, który zapewni długoterminową rentowność oraz bezpieczeństwo. Wysoka jakość usług, współpraca z najlepszymi na rynku oraz doświadczenie pozwala nam na realizację projektów od 1 do 50 MW. W naszym portfolio posiadamy projekty własne oraz te zrealizowane z inwestorami, które przekraczają już 150 MW.


Celem EPV HOLDING
dla planowanego przedsięwzięcia jest realizacja inwestycji, polegająca na wybudowaniu elektrowni fotowoltaicznych, o łącznej mocy min. 70 MW, w okresie 4 lat. W celu realizacji przedsięwzięcia powstanie Spółka Inwestycyjna, której udziałowcami będą EPV HOLDING oraz podmiot inwestujący kapitał [dalej: INWESTOR].

Inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne zmniejszają negatywne oddziaływanie gospodarki na środowisko naturalne i klimat. Dzięki energii słonecznej mamy dostęp do stabilnego surowca, który może pokrywać rosnące zapotrzebowanie na energię, kiedy tradycyjne zasoby takie jak węgiel maleją.

STRUKTURA INWESTYCJI

WSPÓLNIK 1

INWESTOR

WSPÓLNIK 2

EPV HOLDING

49%

51%

SPÓŁKA INWESTYCYJNA

BUDOWA FARM
70 MW - 4 LATA

SPRZEDAŻ GOTOWYCH FARM

po

50%

WSPÓLNK 1

INWESTOR

WSPÓLNK 2

EPV HOLDING

ZWROT

INWESTYCJI

STRUKTURA INWESTYCJI

BEZPIECZEŃSTWO I KORZYŚCI
Z INWESTYCJI

Bezpieczny Sektor Gospodarki

• Sektor odporny na zmiany gospodarcze
i czynniki ekonomiczne;
• Wsparcie Dyrektyw Unijnych (”Zielony Ład”);
• Gwarancja rządowa odbioru energii
w systemie aukcyjnym przez 15 lat.

Start projektów z przygotowaną strukturą:

▪ operacyjną

▪ administracyjną

Jasność i przejrzystość strategii współpracy z partnerami Jesteśmy rzetelną firmą i dbamy
o satysfakcję swoich klientów prezentując im łatwe i przejrzyste zasady współpracy.

Sprawdzony model biznesowy
zapewniający rentowność i trwałość projektu. Proces realizacji zapewniają wykwalifikowani eksperci z rynku energetycznego.

Elastyczność biznesu/kontrola nad biznesem

Forma współpracy - Udziałowiec/Wspólnik

Gwarancja dostępności odbiorców
gotowych farm PV, dzięki współpracy,
kontaktom w UE.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

KONTAKT

Elastyczność biznesu
/kontrola nad biznesem

Forma współpracy - Udziałowiec/Wspólnik

NASZE DOŚWIADCZENIE

SPRAWDŹ

Zobacz więcej naszych filmów na naszym profilu

ZOBACZ JAK POWSTAJĄ
NASZE FARMY FOTOWOLTAICZNE

w realizacji farm fotowoltaicznych

NASZE DOŚWIADCZENIE

AKTUALNOŚCI

Cały urok inwestowania w elektrownie słoneczne polega na tym, że pozwalają one zabezpieczać i pomnażać majątek różnym grupom inwestorów

Polskie OZE długo pozostanie atrakcyjnym obszarem dla inwestorów. – Cały urok inwestowania w elektrownie słoneczne, oprócz tego, ze tego typu inwestycje okazały sie bezpieczne i w pełni odporne na turbulencje spowodowane swiatowa pandemia, polega takze na tym, ze pozwalaja one zabezpieczac i pomnazac majatek róznym grupom inwestorów – twierdzi Witold Moszynski, prezes zarzadu Holding EPV Management & Holding EPV Development.W tym roku spółki Holdingu EPV beda koncentrowały sie przede wszystkim na tworzeniu projektów farm fotowoltaicznych o mocach kilkudziesieciu MW, którymi interesuja sie uczestnicy rynku OZE, ale takze doswiadczeni inwestorzy. – Bedziemy tez tworzyc wehikuły inwestycyjne dla inwestorów indywidualnych, którym nasze modele biznesowe pozwalaja generowac zyski z farm fotowoltaicznych przy zaangazowaniu zdecydowanie nizszego kapitału. Nie tylko dla dysponujacych kapitałem ok. 2,5 mln na wybudowanie własnej 1 MW-towej farmy fotowoltaicznej, którzy chca generowac zyski przez kilkadziesiat lat, lecz tez dla osób z srodkami finansowymi 200–300 tys. zł – tłumaczy Witold Moszynski.


JEGO ZDANIEM TREND WZROSTOWY

w branży fotowoltaicznej jeszcze zwiększy swoja dynamikę, gdyż z jednej strony coraz więcej inwestorów indywidualnych jest zainteresowanych ochrona kapitału przed inflacja i bezobsługowym generowaniem zysków, niekolidującym z własnymi aktywnościami zawodowymi, z drugiej zaś strony coraz więcej firm szuka obecnie pomysłów na obniżenie kosztów prowadzonej działalności i ochrony przed wzrostami cen energii, miedzy innymi dzięki kontraktom PPA [Power Purchase Agreement to wieloletnie kontrakty na zakup energii podpisywane przez instytucjonalnych odbiorców energii i jej producentów – red.]. Na rynku fotowoltaiki pojawia się tez nowi gracze.

WITOLD MOSZYŃSKI

prezes zarządu Holding EPV Management
& Holding EPV DEVELOPMENT

Wywiad dla magazynu Diamenty Forbes 2021

AKTUALNOŚCI

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy i uzyskaj więcej informacji

Plac Ireneusza Gugulskiego 1, 02-661 Warszawa

STRATEGICZNY PARTNER PROJEKTU